ERBI Group

Kontakt Dane firmy i kontakt z nami

Biuro

tel. +48 42 649 12 83
tel. +48 42 231 32 12
tel. +48 42 231 32 04
fax +48 42 299 60 50
e-mail: erbi@erbi.com.pl

Recepcja
Dominika Karolak
e-mail: recepcja@erbi.com.pl

Obsługa klienta
Anna Lorenc
e-mail: zaopatrzenie@erbi.com.pl
Kamila Chwiejczak
e-mail: k.chwiejczak@erbi.com.pl
Monika Banaszczyk
e-mail: m.banaszczyk@erbi.com.pl
Luiza Laśkiewicz
e-mail: l.laskiewicz@erbi.com.pl

Kierownik BOK
Kamila Ryk
e-mail: k.ryk@erbi.com.pl

Kierownik operacyjny
Radosław Kamiński
e-mail: r.kaminski@erbi.com.pl
tel. +48 667 887 300

Kierownik produkcji
Krzysztof Bielak

e-mail: k.bielak@erbi.com.pl
tel. +48 665 317 335

Kierownik magazynu
Bartłomiej Stachowski
e-mail: b.stachowski@erbi.com.pl
tel. +48 667 887 088

Administracja i logistyka:
Marta Pawłowska
e-mail: m.pawlowska@erbi.com.pl
tel +48 570 933 815

Zaopatrzenie:
Monika Śliwińska
e-mail: m.sliwinska@erbi.com.pl
Justyna Kiełbik
e-mail: j.kiełbik@erbi.com.pl

IT
Adam Mikołajczyk
e-mail: a.mikolajczyk@erbi.com.pl

Dział technologiczny / CTP

tel. +48 42 209 48 90

Izabela Bieniek
e-mail: technologia@erbi.com.pl

Daniel Kuczewski
Kacper Lisiak

e-mail: ctp@erbi.com.pl

Iga Staniaszek – Cygan
Lena Feliniak

e-mail: grafika@erbi.com.pl

Dział handlowy

Michał Matula - Dyrektor Handlowy
e-mail: m.matula@erbi.com.pl
tel. +48 885 2627 28

Daria Wołkow
e-mail: d.wolkow@erbi.com.pl
tel. +48 667 887 002

e-mail: handlowy@erbi.com.pl
tel. +48 42 649 12 83
fax +48 42 299 60 50

Kontrola jakości

Kierownik Zapewnienia Jakości
Halina Błaszczyk

h.blaszczyk@erbi.com.pl
tel. +48 609 00 16 12

Kierownik Działu Kontroli Jakości
Anna Ożarek
a.ozarek@erbi.com.pl
tel. +48 667 887 018

Ewelina Dembska
e.dembska@erbi.com.pl

Agnieszka Kielich
a.kielich@erbi.com.pl

Marta Pawlicka
m.pawlicka@erbi.com.pl

Paulina Strzelak
p.strzelak@erbi.com.pl

Paulina Stawiszyńska
p.stawiszynska@erbi.com.pl

Dominika Łamek
d.lamek@erbi.com.pl

Dział księgowy

Iwona Kozarska
tel. 42 209 17 02
e-mail: ksiegowosc@erbi.com.pl

Martyna Skurnica
e-mail: m.skurnica@erbi.com.pl

Dane firmy

ERBI Sp. z o.o.

92-320 Łódź
Niciarniana 54

Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
KRS:0000552692
NIP: 729-010-80-56
Regon 470753132
Raiffeisen Bank:
71 1750 1093 0000 0000 1394 4423
Kapitał zakładowy 828 160 PLN

Mapka dojazdu

Formularz kontaktowy